تماس با ما

گروه قهوه لنون ، در راستای تعهد به مشتریان خود همواره آماده خدمت رسانی و شنیدن صدای شماست. در صورتی هرگونه سوال ، انتقاد یا پیشنهادی در باره محصولات ، شرایط خرید عمده یا هرموضوع مرتبط دیگری در حوزه کاری ما داشتید ، در هرساعت از شبانه روز و تمام روزهای هفته از طرق زیر با ما تماس بگیرید.

  • آدرس تهران خیابان جمهوری ، خیابان بابی ساندز ، پلاک 47
  • تلفن
    09102266086 ساعات کاری 9:00-21:00
  • ایمیل پشتیبانی info@site.com

سوالات پرتکرار

نحوه سفارش کالا در لنون چگونه است؟

در حال حاضر سفارش محصولات لنون فقط به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد.

آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

متاسفانه خیر ، در حال حاضر شرکت قهوه لنون با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی زردکوه و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک زردکوه ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.